Walentynki już tuż, tuż… Macie jakieś pomysły na ciekawe spędzenie tego dnia ze swoją drugą połową? Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, to tutaj spróbuję Wam podsunąć kilka ciekawych miejsc i fajnych rozwiązań, które z pewnością udoskonalą ten miły dzień.

Co dać Kobiecie?

Mężczyzno, o tym nie możesz zapomnieć!

róża

-Kwiaty
Twoja ukochana kobieta poczuje się wyjątkowo, jeżeli w ten dzień otrzyma od Ciebie kwiaty. Świetnie w tym dniu sprawdzi się tradycyjny bukiet z czerwonych bądź bordowych róż. One podkreślą siłę Twoich uczuć.

A co jeśli kobieta nie lubi kwiatów?

Raczej to się nie zdarza, ale jeżeli zaistnieje taka sytuacja, możesz kwiaty zastąpić czekoladkami w formie serca.

– Poduszka serduszko.
Z takiej poduszki ucieszy się każda zakochana kobieta. Gdy nie ma Cię obok niej zawsze będzie się miała do czego przytulić.

Jak obdarować ukochanego mężczyznę?

  • Kobiety, mogą sprezentować swojemu ukochanemu:
  • Ciekawie wykonane wspólne zdjęcie w ramce
  • MP3 jeżeli jest miłośnikiem muzyki
  • Książkę jeżeli lubi czytać
  • Słodycze w formie serca
  • Perfumy
  • Drobny sprzęt elektroniczny

zakochani
Gdzie zabrać drugą połowę?

Jest wiele możliwości, zwłaszcza, że walentynki w tym roku przypadają w sobotę. Warto wybrać się do kina lub do teatru. W ten dzień można przygotować dla swojej drugiej połowy odświętną kolację przy świecach i odpowiedniej muzyce w zaciszu własnego domu. Jeżeli chcemy iść na łatwiznę, możemy wybrać się do przytulnej kawiarni posiadającej dobre menu, która nie będzie zbyt zatłoczona.

Jeżeli dopisze pogoda, zawsze można wybrać się ze swoją ukochaną osobą na romantyczny spacer, np. po Warszawskich Łazienkach, parku Moczydło,  lub iść w inne miejsce, które jest równie piękne zimą.

A jeżeli oboje lubicie jeździć na łyżwach, możecie wybrać się na lodowisko. Ich pełny spis znajdziecie tutaj.

Bez względu na to jaka jest pojemność naszego portfela, ważne żeby ten dzień spędzić w miły sposób. To ma być dzień zakochanych, warto pamiętać o tym, że prezenty nie są najważniejsze, tutaj liczy się uczucie, którym darzymy drugą osobę.