Oświetlenie LED to bardzo energooszczędne rozwiązanie, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zamontowanie. Wybierając ten rodzaj oświetlenia, warto sprawdzać oferty producentów, szczególnie kiedy planujemy oświetlenie biura, czy innego miejsca, które ma służyć nie tylko nam. Jakiego producenta oświetlenia LED w województwie mazowieckim warto wybrać?

źródło: klusdesign.pl

Klusdesign.pl jest producentem oświetlenia LED. Firma zajmowała się m.in. oświetleniem Dworca Zachodniego, w realizacji zastosowano profile LED LIPOD oraz osłony mleczne 17011. W celu podkreślenia efektu zdecydowano na montaż diod zimnych 7,6 W na mb. Warto także wspomnieć, że zastosowano pasek LED o szczelności IP65, a sam profil nie został uszczelniony. Siedziba producenta mieści się w Kamionce na ul. Świerkowej 6. Jeżeli jesteś hurtownikiem, chcesz zostać dystrybutorem bądź też szukasz firmy, która zajmie się realizacją oświetlenia m.in. twojego biura, powinieneś sprawdzić ofertę na stronie: klusdesign.pl.

Zanim zdecydujemy się na tego producenta, warto dowiedzieć się jaką gwarancją objęte są sprzęty. Klusdesign.pl udziela 24-miesięcznej gwarancji na swoje produkty, dodatkowo deklaruje, że jego produkty cechują się wysoką jakością. Ważnym warunkiem gwarancji jest okazanie oryginalnego dokumentu zakupu oraz że produkt nie został poddany nieautoryzowanym przeróbką. Ważne jest także, aby podczas montażu oświetlenia zwrócić szczególną uwagę na informacje zawarte w instrukcji, ponieważ ich nieprzestrzeganie także może prowadzić do utraty gwarancji.

źródło: klusdesign.pl

Jak widzicie, wybierając producenta Klusdesign.pl, macie pewność, że stawiacie na polskie produkty wysokiej jakości, dodatkowo firma oferuje gwarancje, która da Wam pewność, że jeżeli produkt ma jakąś wadę, przez którą nie działa prawidłowo, może przez 24 miesiące zostać oddany na gwarancję.