Wiele osób decyduje się na wyrzucenie zepsutej pralki czy zmywarki w obawie, przed za dużym kosztem naprawy, tym samym niejednokrotnie narażając się na dodatkowe koszty. Gdzie naprawić pralkę w Warszawie i jej okolicach?

Gdzie naprawić pralkę w Warszawie i jej okolicach?

Chcąc naprawić pralkę, możemy zdecydować się na serwis, który zajmuje się naprawą AGD bądź osobę prywatną. W przypadku serwisu nie ma obawy, że z jednego końca miasta na drugi będziemy musieli przewozić nasz sprzęt. Serwis Technikan.pl zajmuje się naprawą pralek w Warszawie w domu u klienta. Naprawa sprzętu AGD, wykonywana jest po uprzednim zgłoszeniu usterki do serwisu, fachowiec powiadomiony o usterce pralki, dojeżdża do klienta i naprawia sprzęt. W Warszawie można znaleźć wiele serwisów, które zajmują się naprawą pralek, Technikan.pl jest jednym z najchętniej wybieranych z powodu swojego doświadczenia i podejścia do klienta.

naprawa pralek Warszawaźródło: pixabay.com

Chcąc zgłosić usterkę, możemy zrobić to przez podany na stronie numer telefonu bądź zgłosić usterkę online poprzez formularz dostępny w zakładce kontakt. Serwis wykonuje pogwarancyjne naprawy sprzętów producentów takich jak Beko, Amica, czy Bosch (na stronie znajdziecie dokładne informacje o wszystkich naprawianych markach).

Na stronach wielu serwisów możecie przeczytać informacje, że dojazd do klienta jest bezpłatny. W momencie kiedy sprawdzicie dokładniej okaże się, że cena dojazdu to 50 zł. Wybierając Technikan.pl dojazd i diagnoza jest w cenie naprawy, jeżeli jednak zrezygnujesz z naprawy sprzętu, diagnoza wyniesie 49 złotych.

Serwis naprawia pralki w dzielnicach: Żoliborz, Wola, Włochy, Wesoła Wilanów, Wawer, Ursynów, Ursus, Targówek, Śródmieście, Rembertów, Praga Pn., Praga Pd., Ochota, Mokotów, Bielany, Białołęka, Bemowo oraz w odległości 20 km od Warszawy.