Majówka już za chwilę, a nie każdy z nas zaplanował wyjazd za miasto. Z myślą o tych, którzy postanowili zostać, zostały przewidziane różnorakie atrakcje. Zobaczcie co na nas czeka, w majówkę w Warszawie!

Gdy w długi weekend chcemy odpocząć niekoniecznie chcemy wybierać się do innego miasta. Osoby, które chciałyby nie tylko odpocząć w Warszawie ale także spędzić miło czas w gronie znajomych, czy też rodziny, powinny skorzystać z przewidzianych w majówkę atrakcji.

Festiwal Europejski – na Krakowskim Przedmieściu, a także Multimedialnym Parku Fontann 1 maja będziemy mieli możliwość nauczyć się tańców europejskich.

VII BIEG FLAGI – 2 maja czeka na nas Bieg Flagi, który odbędzie się w Centrum Olimpijskim Wybrzeże Gdańskie 4.

biegi warszawa

źródło: pixabay.com

Bieg Konstytucji 3 maja – kolejną propozycją dla sportowców jest bieg, który odbędzie się 3 maja.

JIMEK / NOSPR / Borowicz / Symfonia Europejska w Warszawie – Z okazji 15 rocznicy przystąpienia Polski do UE, będziemy mieli możliwość wziąć udział w bardzo wyjątkowym koncercie, który został przygotowany przez Radzimira Dębskiego.

Chórem za Europą – 4 maja na Placu Piłsudskiego możemy posłuchać występów: Sound’n’Grace, Chóru UAM, czy Chóru Agaty Steczkowskiej.

DODA z orkiestrą – zakończeniem tak rozśpiewanych atrakcji będzie niezwykły koncert Dody z orkiestrą. Ten odbędzie się 5 maja w Teatrze Roma.

wydarzenia majówka warszawa

źródło: pixabay.com

Dajcie znać, która z propozycji przypadła Wam do gustu. Wybieracie się na któreś z wydarzeń? A może jednak postawiliście na wyjazd za miasto?