Biotekpolska.pl jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń oraz akcesoriów marki Biotek, ponadto w ofercie możemy także znaleźć szkolenia i zabiegi z makijażu permanentnego. Jak wyglądają szkolenia w Biotek? Dlaczego warto wybrać właśnie to Centrum?

makijaż permanentny

źródło: biotekpolska.pl

W Centrum Szkoleniowym Makijażu permanentnego Biotek w Warszawie można poznać wszystkie tajniki związane z makijażem permanentnym. Szkolenia w Centrum Biotek pozwalają zdobyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z makijaż trwałego. Praktyczna część obejmuje dwa etapy: naukę rysunku wstępnego oraz technik pigmentacji. Ponadto nauka praktyczna jest przeprowadzana najpierw na syntetycznych manekinach, a następnie na modelkach. Warto także wspomnieć, że są to certyfikowane szkolenia dla linergistek, które trwają od 1 do 10 dni. Długość kursu zależy od metody, a także indywidualnych umiejętności kursantki. Na stronie: Biotekpolska.pl znajdują się dokładne informacje na temat terminów szkoleń oraz ich rodzajów.

Biotekpolska.pl oferuje także zabiegi makijażu permanentnego. Makijaż permanentny wykonywany jest przez doświadczone linergistki. Jeżeli każdego ranka chcesz budzić się gotowa do wyjścia, to zdecyduj się na jeden z zabiegów makijażu permanentnego, w ofercie Biotek znajdziesz:

  • makijaż permanentny ust
  • makijaż permanentny brwi
  • makijaż permanentny oczu
makijaż permanentny

źródło: biotekpolska.pl

Każdy z makijaży permanentny jest mało inwazyjnym zabiegiem, dzięki któremu możemy poprawić pewne niedoskonałości. Tak np. makijaż permanentny brwi pozwala poprawić i kształt, czy też kolor, a ust poprawić ich koloryt, kształt, czy też sprawić, by były symetryczne. Makijaż trwały pozwala także poprawić wygląd naszej skóry, jeżeli w wyniku pewnej choroby np. bielactwa nasza skóra nie wygląda, tak jakbyśmy chcieli. Na stronie dystrybutora znajdują się dokładne informacje na temat makijażu medycznego, dzięki, którym dowiesz się, czy ten makijaż pozwoli ci uporać się z niedoskonałościami.

Wszystkie informacje, na czym polega makijaż oraz jak się do niego przygotować znajdziecie na stronie Biotekpolska.pl, warto także wspomnieć, że przed zabiegiem linergistka przeprowadza z nami wywiad, więc możemy mieć pewność, że uzyskamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania oraz barwnik, czy metoda zostanie odpowiednio dobrana.