Szukacie ciekawego miejsca z rodziną bądź przyjaciółmi w odległości nie większej niż 100 km? Zobaczcie nasze propozycje klimatycznych miejsc blisko Warszawy!

Willa Reglówka (30 km od Warszawy) – stylowy dom, który znajduje się na trzech hektarach zielonego terenu w miejscowości Wola Krakowiańska. W willi można się zrelaksować i odpocząć od codziennych spraw, miejsce idealne na leniwe odpoczywanie.

Zagroda Ojrzanów (35 km od Warszawy) – miejsce położone jest w bardzo ciekawej i klimatycznej okolicy. Możemy popływać w stawie, a następnie wybrać się do sauny usytuowanej w domku na wodzie. To miejsce to raj dla osób stawiających na aktywny wypoczynek.

Pałac Mała Wieś (54 km od Warszawy) – miejsce spodoba się szczególnie osobą lubiącym miejsca historyczne. Pierwszym właścicielem był doradcą i przyjacielem Stanisława Augusta Poniatowskiego, wprowadził się on tu w 1768 roku. To miejsce można odwiedzić, zarówno zostając na noc jak i bez długiego pobytu. Na szczególną uwagę zasługuje restauracja. Przypałacowe ogrody zachwycą każdego, jednak jeżeli zależy nam na aktywniejszym spędzaniu czasu możemy pobiegać, jeździć rowerem, czy też wybrać się na przejażdżkę konną i pływanie łódką.

miejsca oddalone od Warszawy o 100 km

źródło: pixabay.com

Siedlisko Leluja (70 km od Warszawy) – świetne miejsce do relaksacji, można tutaj skorzystać z ćwiczeń, masażu, czy też sesji relaksacyjnych przy kominku. Można znaleźć tutaj zajęcie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Miejsca do spania są bardzo klimatyczne, co akurat niekoniecznie każdemu może się spodobać.

Talaria Resort & Spa (100 km od Warszawy) – w weekendy w tym miejscu można odpocząć od panów, ponieważ, są one zarezerwowane tylko dla kobiet. Natomiast w tygodniu z atrakcji tego miejsca może skorzystać każdy.

Zamek w Oporowie (120 km od Warszawy) – miejsce znajduje się trochę dalej niż 100 km, jednak naprawdę warto je odwiedzić. W miejscu tym znajduje się muzeum. Można także skorzystać z noclegu. Nie jest to duży hotel, ale naprawdę warto się wybrać do tego miejsca!