Nie chcesz kupować sukienki, a już za chwilę wybierasz się na bardzo ważne wydarzenie? Wypożyczalnia sukienek 4myself oferuje wypożyczenie sukienki na wesele, studniówkę, przyjęcie biznesowe, czy też na randkę.

wypożyczalnia sukienek 4myself

Oferta wypożyczalni sukienek 4myself

W ofercie wypożyczalni sukienkę 4myself znajdziesz sukienki w rozmiarach M-XXL. Możesz wybierać spośród sukienek różnej długości: mini, midi, maxi. Jesteś druhną, a może mamą Panny Młodej? Szukasz sukienki na gale, a może na studniówkę? W wypożyczalni sukien wieczorowych 4myself możesz wybierać spośród różnych wzorów i fasonów. Przekonaj się sama: klik.

Jak działa wypożyczalnia sukienek?

Krok 1: Zajrzyj na stronę bądź odwiedź wypożyczalnie osobiście w Warszawie i wybierz sukienkę, która najlepiej do Ciebie pasuje.

Krok 2: Wybierz na ile dni, chcesz wypożyczyć sukienkę 4, 8 a może 16 dni?

Krok 3: Wybierz formę odbioru

Krok 4: Załóż kreacje na siebie i ciesz się przyjęciem, nie przejmując się niczym.

Na stronie możesz sprawdzić, czy dana sukienka jest dostępna w terminie, w którym chcesz ja wypożyczyć. Zazwyczaj wybiera się datę na 1-2 dni przed wydarzeniem, by przymierzyć sukienkę i w razie potrzeby zwrócić ją, jeżeli to konieczne. Odwiedzając wypożyczalnie, osobiście możesz zarezerwować czas w showroomie, by sprawdzić, jak dany model na Tobie wygląda.

Wypożyczalnia sukienek znajduje się w Warszawie. Nie oznacza to jednak, że osoby z innego miasta nie mogą wypożyczyć sukienki. Usługi oferowane są także online, więc swobodnie możesz wypożyczyć sukienkę i zamówić ją wprost pod swoje drzwi.

Jak zwrócić wypożyczoną sukienkę?

Sukienkę możesz zwrócić osobiście bądź poprzez kuriera. Wybierając zwrot przez kuriera, wystarczy wskazać miejsce odbioru. Wraz z sukienką otrzymujesz opakowanie, w które powinnaś ją zapakować. Gdy zdecydujesz się ją zwrócić osobiście, wystarczy, że poinformujesz wypożyczalnie, w jakich godzinach chcesz ją zwrócić. Jeżeli dzień odbioru to niedziela/święto sukienkę należy zwrócić następnego dnia roboczego do godziny 12.

Co się stanie, gdy uszkodzę sukienkę?

Wypożyczalnia 4myself zajmie się za Ciebie praniem chemicznym, a także drobnymi naprawami, a więc baw się i nie przejmuj się tym w trakcie wydarzenia, a także po nim!